MROCZNY TACO W LUBLINIE

maxresdefault

Już po  raz trzeci w tym roku Taco Hemingway zawita do Lublina. Tym razem koncert rapera odbędzie się w ramach trasy promującej debiutancki album pt. “Marmur”. Koncert odbędzie się 13 listopada w klubie “Nadzieja”. 

Poprzednio  single Taco Hemingwaya można było posłuchać podczas “Kozienalii 2016”, gdzie skradł publikę. Następnie raper zawitał do Lublina pod koniec lipca, podczas otwarcia klubu “Radość”. Podczas tamtego koncertu można było po raz pierwszy usłyszeć piosenki z Epkę “Wosk” .

Tym razem twórca hitu “Deszcz po betonie” będzie promował swoją najnowszą i zarazem najmroczniejszą płytę – “Marmur”. Dlaczego została nazwana przez recenzentów najmroczniejszą? Otóż na tej płycie można usłyszeć same smutne piosenki, nie odwołujące się do życia w Warszawie oraz do miłości tak, jak to miało miejsce poprzednio. Fani rapera, jednak jednogłośnie uważają ta płytę, jako najlepszą.

Dlatego koncert zapowiada się niesamowicie.  Już w pierwszym tygodniu od potwierdzenia przyjazdu artysty rozprzedana została pierwsza pula biletów. Druga rozeszła się również w mgnieniu oka, a ostatnia – trzecia 2 tygodnie temu. Ludzie, którym udało się kupić bilety na pewno  nie będą żałować. A reszta? Niech czeka na premierę płyty, a ta zadebiutuje już na początku grudnia.

Koncert rozpocznie się o godzinie 21.00.

żródło: http://muzyka.onet.pl/newsy/taco-hemingway-marmur-posluchaj-plyty/7ndhk0

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s